Діяльність психологічної служби

Основною метою діяльності психологічної служби
є психологічне забезпечення та підвищення ефективності
педагогічного процесу, захист психічного здоров’я дітей.
Графік роботи практичного психолога:
Понеділок 08.00.- 17.00.
Середа 08.00 – 17.00
Четвер 08.00 – 17.00

Стоп булінг

Інклюзивна освіта

НАШЕ ЗВЕРНЕННЯ ЗАРАЗ ДО ВСІХ БАТЬКІВ 🙏 Шановні батьки, прошу підтримати дітей. Поговоріть з ними про те, що відбувається – не мовчіть, вони все читають та дивляться у соцмережах. Поясніть про те, що є фейкові новини, яким не можна вірити. Варто постійно повторювати, що все буде добре, військові працюють заради безпеки українців та ВИ ПОРЯД🙏 Важливо, щоб діти відчували себе у безпеці завдяки вашій підтримці. І надважливою метою дорослих зараз – зберегти психологічне здоров’я наших дітей, тому ми не маємо права панікувати. Сподіваємось на краще 🙏🇺🇦

У надзвичайній ситуації батьки можуть зосередити увагу навколо маленьких дітей. Але для підлітків підтримка також є надзвичайно важливою.Шукайте способи спілкування з підлітками:🔹 Спитайте, про що він чи вона переживають, про що думають.🔹 Декілька простих підбадьорливих слів допоможуть підлітку почуватися комфортніше, щоб поділитися почуттями з вами.🔹 Будьте відвертими: розкажіть, що теж відчуваєте сильний стрес та поділіться, як переживаєте складні емоції.🔹 Разом із підлітками складіть список нових рутинних справ, які ви можете робити разом, і занять, які можливі в надзвичайній ситуації.