Святкова пошта вітає всіх вчителів з їх професійним святом 👩‍🏫🥳

2 жовтня в нашу школу завітали Тульчинський міський голова Валерій Весняний та начальник відділу освіти молоді та спорту Тульчинської міської ради Михайло Митрицан. Вони сердечно привітали педагогічних працівників з освітянським святом і нагородили грамотами відділу освіти Тульчинської міської ради за сумлінну працю по навчанню та вихованню учнівської молоді таких вчителів: Покиньчереду Т.М., Сотніченко С. В., Соловей Н.З., Хомишину О.В. та секретаря школи Кадук Т.В

Сьогодні, віншуючи вчителів, привітали і дітей з їхніми перемогами. Так, учениця тепер 8-Б класу Дзяд Валерія виборола ІІІ місце у ІІІ ( обласному) етапі конкурсі читців ” Зіркова мрія”, декламуючи напам’ять вірш О.Бурбело ” Дитинство

Учень 7-Б класу, вихованець гуртка «Природа рідного краю» станції юних натуралістів Тульчинської міської ради Вихованець Андрій нагороджений дипломом І ступеня Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністраціїї. Він є переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» в номінації «Природознавство, краєзнавство». Дуже цікавою є тема його роботи: «Костел Святого Станіслава: від минулого до сьогодення».Та це не всі здобутки нашого однокласника, у Всеукраїнській трудовій акції «Кролик» він посів ІІІ місце.На день мiста, мiська рада та вiддiл освiти, молодi та спорту, вiншував грошовою винагородою Андрiя. Грамотою відділу освіти молоді та спорту Тульчинської міської ради нагороджена ще одна наша однокласниця Брус Богдана за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу читців, приуроченому Дню української писемності. Вітаємо переможців!