Учнівський і педагогічний колектив та батьківська громада Тульчинської школи №1 щиро дякують міському голові Весняному Валерію Михайловичу, депутатському корпусу Тульчинської міської ради, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицану Михайлу Михайловичу за створення комфортних умов навчання дітей, увагу та турботу до молодого покоління і планомірну роботу щодо створення сучасного освітнього середовища. Наш освітній заклад одним із перших в нашій громаді відчув переваги децентралізації. В оновлену по-сучасному школу хочеться йти не тільки вчителям, а й учням, батькам. Заклад милує око та запрошує до пізнання незвіданого світу знань.За невеликий період функціонування громади в Тульчинській ЗШ №1 замінено вікна, утеплено та перекрито дах спортивного залу, утеплено горище та перекрито дах усієї будівлі школи, утеплена та оздоблена добудова нового трьохповерхового приміщення. Створено новий інтер’єр центрального входу школи, реконструйовано вбиральні та встановлено сучасні питні фонтанчики з умивальниками та електросушилками для рук. Третій рік поспіль оновлюється матеріально-технічне забезпечення перших класів Нової української школи.Завдяки таким змінам діти навчаються в сучасному освітньому середовищі, коли температурний режим відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.Ремонтні роботи тривають і необхідно ще дуже багато зробити, але такий початок оновлення школи надихає та окрилює.